Allianční boost-level NPC – “Boost Master”

Vážení hráči,

vzhledem k tomu, že jsme se od nedávného spuštění serveru potýkali s výraznou převahou hráčů na straně Hordy, rozhodli jsme se dočasně zvýhodnit Allianci a takovým způsobem, který, jak doufáme, nejlépe pomůže vyrovnat síly na obou stanách.

V hlavním Alliančním městě Stormwindu jsme spawnuli “Boost Master”, které hráčům instantně zvýší level na 58 – umožní okamžitý přístup na Outland, vytrénuje první riding, přidá mounta a daruje jednu Mark of Anmar, která přez příkaz .moa vyvolá jiné NPC nabízející výměnou za tyto marky pár itemů prodatelných vendorovi, aby měl hráč goldy na trénink základních spellů.

Jako bonus je vedle “Boost Master” spawnutý vendor, který charakter s levlem 58 obleče do modrých věcí dle vlastního výběru.

PS. v každém hlavním městě najdete portera, do všech hlavních měst vaší frakce a usnadní tak počáteční cestování.

Přejeme příjemné hraní.
Developeři Anmar.cz

Komentáře nejsou povoleny

 

O serveru

Free private TBC WoW server pro lidi co mají chuť si zahrát hru World of Warcraft na serveru spravovaném vývojářem emulátoru. Server jede na vlastním emulátoru, který vychází z Antrixu. Emulátor je upravován podle potřeb. Nejsme blizz server, máme zde proměnné raty, port NPC, custom BOSSe a vyladěné dungeony a raidy pro příjemné hraní.

Uživatelský panel

Anmar na facebooku