Návody

Jak se připojit na server
1. Nainstalujte si hru “World of Warcraft” i s datadiskem “The Burning Crusade” a opatchovat na verzi 2.4.3(viz Instalace WoW:TBC na verzi 2.4.3)
2. V adresáři se hrou (standardně C:\Program Files\World of Warcraft\…) najděte soubor realmlist.wtf, který otevřete v poznámkovém bloku a pokud souhlasíte s tím, že to děláte dobrovolně a z vlastní vůle, pak všechen obsah přepište na:

set realmlist anmar.cz

3. Seznamte se s pravidly serveru, jejich neznalost neomlouvá!
4. Vytvořte si herní account na této stránce a počkejte několik minut.

To je vše, přejeme vám příjemné hraní.


Hráčské příkazy
.command – aktuální seznam příkazů, které můžete použít
.help <command> = příkaz ke kterému chcete využít nápovědu
.gm list – Vypíše vám aktuální stav on-line GM
.gps – Zobrazí světové souřadnice vaší aktuální pozice
.server info – Zobrazí informace o serveru včetně počtu aktuálních online hráčů
.start – V případě, že se zaseknete a nemůžete se dostat pryč vás teleportuje do domovské (hearthstone) lokace
.loto – Loterie serveru více zde


Instalace WoW:TBC na verzi 2.4.3
Zde si stáněte torrent s TBC verzí WoW: stáhnout


Jak obnovit nebo změnit heslo
Pro změnu hesla vyplňte tento formulář.
Pro obnovu hesla (poslání nového hesla na e-mail) vyplňte tento formulář.


Jak “odseknout” postavu
V případě, že se Vám zasekla postava, vyplňte tento formulář.
pozn. Pro využití tohoto nástroje nesmí být postava online.


Jak smazat Cache
Otevřete adresář se hrou (standardně C:\Program Files\World of Warcraft\), vyberte složku Cache a jednoduše jí smažte. To je vše. Aby se projevily změny, je třeba vypnout a zapnout hru. V případě, že vám něco nebude fungovat je tohle (po relogu) 2. věc, kterou zkuste udělat.


Jak napsat Ticket pro GM
Máte tedy problém, a nevíte, jak ho nahlásit? Je to vlemi jednoduché – ve hře, na dolní straně obrazovky mezi tlačítkem “Options” a ukazatelem Latence(Odezvy, Pingu) je červený otazník “Help Request”. Na něj klikněte, pokračujte kliknutím na “Report Issue” a dále “Open a Ticket”. Pokud si nejste jistí tím, jestli je váš problém vhodný, přečtěte si informace před klikem na “Open a Ticket”.
Dále popište svůj problém, pokud máte problém s questem, napište alespoň něco jako “Quest Warsong Gulch Mark Trade nefunguje”. Problémy jako “Nefunguje mi útok”, “Prosím pošli mi goldy” aj. budou ignorovány, popřípadě trestány. V případě, že GM váš ticket smaže, je považován za vyřešený. v Případě, že je postava, ze které jste ticket napsali offline, GM nemůže vidět váš ticket. Pokud váš ticket není opraven a vy musíte jít off, napište váš problém na fórum.

 

O serveru

Free private TBC WoW server pro lidi co mají chuť si zahrát hru World of Warcraft na serveru spravovaném vývojářem emulátoru. Server jede na vlastním emulátoru, který vychází z Antrixu. Emulátor je upravován podle potřeb. Nejsme blizz server, máme zde proměnné raty, port NPC, custom BOSSe a vyladěné dungeony a raidy pro příjemné hraní.

Uživatelský panel

Anmar na facebooku